Pro přípravu této funkce používáme cookies. Pokud smíme použít cookies i pro další účely, klikněte prosím sem. Informace k deaktivaci cookies a ochraně osobních údajů

Váš kontakt u společnosti TRUMPF Hüttinger

Po celém světě.

Váš kontakt

Čína

TRUMPF Hüttinger (Shanghai) Co., Ltd

No. 68, East Nanjing Road
215400 Taicang
Čína

 
No. 381, Huaihai Road (M)
25th Floor, Central Plaza
Shanghai, 200020


Servis:
+86 400 820 6136
Service.Electronic@cn.trumpf.com

Prodej:
+86 21 61719160
tcneinfo@cn.trumpf.com  

Německo

TRUMPF Hüttinger GmbH + Co. KG

Bötzinger Straße 80
79111 Freiburg
Německo

Servis:
+49 761 8971 2170
service.elektronik@de.trumpf.com

Prodej:
+49 761 89710
Info.Elektronik@de.trumpf.com

Japonsko

TRUMPF Huettinger K.K.

2-6-22 Kurigi Asaou-ku
215-0033 Kawasaki City
Japonsko Servis:
Service-Japan.Electronic@trumpf.com  
+81 044 281 3007 Prodej:
Info-Japan.Electronic@trumpf.com 
+81 045 470 3761

Korea

TRUMPF Korea Co., Ltd.

7th Fl., TRUTEC Building, 12, Worldcupbuk-ro 56-gil Mapo-gu
03924 Soul
Korejská republika  Servis:
+82 2 6096 2612
Service@kr.trumpf.com  

Prodej:
+82 2 6096 2560
seungyong.jung@trumpf.com

Polsko

TRUMPF Huettinger Sp. z o. o.

Marecka 47
05-220 Zielonka
Polsko Servis:
+48 662 24 90 00
Service.Electronic@pl.trumpf.com

Tchaj-wan

TRUMPF Taiwan Industries Co., Ltd.

No. 28, Huaya 1st Rd., Gueishan Dist.
33383 TaoYuan City
Tchaj-wan

Servis:
+886 3 270 8066
Joanna.wu@trumpf.com  

Prodej:
Libra Technology Corporation
+886 3 666 1106
sales@libra-tech.com.tw
www.libra-tech.com.tw

USA

TRUMPF Huettinger, Inc.

4000 Burton Dr.
95054 Santa Clara
USA

Servis:
+1 408 454 1180
Service.Electronic@us.trumpf.com

Technický servis TRUMPF Farmington
+1 877 357 5582

Prodej:
+1 408 454 1180
Service.Electronic@us.trumpf.com

Servis a kontakt

Close

Country/region and language selection

Please take note of

You have selected Czech Republic. Based on your configuration, United States might be more suitable. Would you like to keep or change the selection?

Czech Republic
United States

Or, select a country or a region.