Ezen weboldal rendelkezésre bocsátásához és működéséhez sütiket használunk. Ha további célokra is használhatunk sütiket, akkor kérjük, kattintson ide. Információk a sütik deaktiválásához és az adatvédelemhez
Technologiebild Single- und Multi-Mode VCSEL Laser, TRUMPF Photonic Components

Single- és Multi-Mode VCSEL

A TRUMPF VCSEL portfólió a legkülönbözőbb érzékelő alkalmazásokban való univerzális alkalmazási területtel győz meg. A termékeket például impulzusforrásként használják Time-of-Flight alkalmazásokhoz, koherens fényforrásként optikai kódolókban vagy referencia lézerként FTIR spektrométerekben. Az innovatív termék formatervezés alacsony teljesítményfelvételt, nagyon gyors impulzus üzemmódot, optimalizált acélprofilt, vonzó polarizáció ellenőrzést, extrém keskenysávú, spektrális fénykibocsátást, valamint alacsony foltos hatást tesz lehetővé. Ezenkívül a különböző csomag opciók megkönnyítik a termék integrálását, és kiegészítő funkciókat tesznek lehetővé.

850 nm Single-Mode VCSEL

A 850 nm-es Single-Mode VCSEL-ek a Gauss-alakú acélprofil, az alacsony teljesítményfelvétel, a hosszú koherencia hossz, valamint a kiváló megbízhatóság alapján tökéletesen alkalmasak számos ipari érzékelő alkalmazásokban való használatra.

940 nm Multi-Mode VCSEL

A 940 nm-es Multi-Mode VCSEL infravörös fényforrás a mobil ügyfélalkalmazásokhoz, és a kompakt méretének köszönhetően tökéletesen a jól integrált érzékelőkben alkalmazható.

Kapcsolat
Photonic Components értékesítése
E-mail
Szerviz & kapcsolat

Close

Country/region and language selection

Please take note of

You have selected Hungary. Based on your configuration, United States might be more suitable. Would you like to keep or change the selection?

Hungary
United States

Or, select a country or a region.