You have selected Magyarország. Based on your configuration, United States might be more appropriate. Do you want to keep or change the selection?

Single- és Multi-Mode VCSEL | TRUMPF
Technologiebild Single- und Multi-Mode VCSEL Laser, TRUMPF Photonic Components

Single- és Multi-Mode VCSEL

A TRUMPF VCSEL portfólió a legkülönbözőbb érzékelő alkalmazásokban való univerzális alkalmazási területtel győz meg. A termékeket például impulzusforrásként használják Time-of-Flight alkalmazásokhoz, koherens fényforrásként optikai kódolókban vagy referencia lézerként FTIR spektrométerekben. Az innovatív termék formatervezés alacsony teljesítményfelvételt, nagyon gyors impulzus üzemmódot, optimalizált acélprofilt, vonzó polarizáció ellenőrzést, extrém keskenysávú, spektrális fénykibocsátást, valamint alacsony foltos hatást tesz lehetővé. Ezenkívül a különböző csomag opciók megkönnyítik a termék integrálását, és kiegészítő funkciókat tesznek lehetővé.

850 nm Single-Mode VCSEL

A 850 nm-es Single-Mode VCSEL-ek a Gauss-alakú acélprofil, az alacsony teljesítményfelvétel, a hosszú koherencia hossz, valamint a kiváló megbízhatóság alapján tökéletesen alkalmasak számos ipari érzékelő alkalmazásokban való használatra.

940 nm Multi-Mode VCSEL

A 940 nm-es Multi-Mode VCSEL infravörös fényforrás a mobil ügyfélalkalmazásokhoz, és a kompakt méretének köszönhetően tökéletesen a jól integrált érzékelőkben alkalmazható.

Kapcsolat
Vertrieb Photonic Components
E-mail
Szerviz & kapcsolat