TRUMPF employee Kerstin Kägler

Kerstin Kägler, minőségbiztosítási csoportvezető, TRUMPF Ditzingen

Hogyan kezdődött az útja a TRUMPF-nál, és aztán milyen állomások jöttek? Jelenleg melyik pozícióban van?

A TRUMPF vállalattal kapcsolatos első tapasztalataimat a mérnök-közgazdász szakos tanulmányaim alatt, gyakornokként szereztem.

Majd a TRUMPF-nál írtam a diplomamunkámat, és végül az üzemvezetés felvett projektmérnöknek.

Miért a TRUMPF mellett döntött?

A gyakornokként és diplomamunkám elkészítése során lehetőségem volt beleszippantani a TRUMPF levegőjébe. A kollégák együttműködésének módja és a gyártás légköre győzött meg leginkább arról, hogy az egyetem elvégzése után itt maradjak.

Emellett a TRUMPF egyesíti magában egy családi vállalkozás és egy konszern globális jelenlétének és innovációs erejének előnyeit: egyszerre nemzetközi és családi.

A feladataiban mit szeret a legjobban?

Csoportvezető vagyok egy inkább férfiak által uralt ipari területen. Munkaadóm bizalmat szavazott nekem, hogy fontos döntéseket hozzak. Legyen szó a saját munkakörömről vagy projektekről. A feladataim igen változatosak. Nincs két egyforma nap.

Mi a legizgalmasabb projekt/téma, amelyen dolgozott?

Számomra azok a témakörök izgalmasak, amelyekhez nem létezik szabványos megoldás. A TRUMPF-nál mi az innovációt képviseljük, azaz számos újszerű és egyedülálló témával foglalkozunk. Ez minden mérnök számára kihívást jelent. Ezenkívül itt konstruktív hibakultúra uralkodik, azaz nyíltan megnevezzük a felismert problémákat, és megoldjuk őket. Épp most fut a legizgalmasabb projektem: „Minőségbiztosítás 4.0” a neve, azaz minőségbiztosítás a jövő termelése (az Ipar 4.0) számára.

Mit értékel a TRUMPF-ban munkáltatóként a leginkább?

A TRUMPF-nál folyamatos fejlődést élhetünk meg. Technológiai szempontból az innovatív termékek és szoftveres megoldások, szociálisan pedig a modern munkaidőmodellek és a méltányos szociális szolgáltatások révén. Ráadásul arra is lehetőségem volt, hogy a tanulmányaimat munka mellett, távoktatásban fejezzem be.

Ismerjen meg bennünket

TRUMPF trade show
Rendezvények és határidők

Vegye fel a kapcsolatot a vállalat különböző területein dolgozó személyzeti előadókkal és kapcsolattartókkal.

Öt jó érv a TRUMPF mellett

Világszerte tevékeny családi vállalatként biztos munkahelyeket kínálunk az egyéni fejlődés lehetőségével egy kiváló vállalati kultúrában.

Kapcsolat

TRUMPF Hungary Kft.
Fax: +36 29 999 101
Szerviz & kapcsolat