Ezen weboldal rendelkezésre bocsátásához és működéséhez sütiket használunk. Ha további célokra is használhatunk sütiket, akkor kérjük, kattintson ide. Információk a sütik deaktiválásához és az adatvédelemhez

Az Ön kapcsolattartója a TRUMPF Hüttingernél

Világszerte.

Az Ön elérhetősége

Kína

TRUMPF Hüttinger (Shanghai) Co., Ltd

No. 68, East Nanjing Road
215400 Taicang
Kína

 
No. 381, Huaihai Road (M)
25th Floor, Central Plaza
Shanghai, 200020


Szerviz:
+86 400 820 6136
Service.Electronic@cn.trumpf.com

Értékesítés:
+86 21 61719160
tcneinfo@cn.trumpf.com  

Németország

TRUMPF Hüttinger GmbH + Co. KG

Bötzinger Straße 80
79111 Freiburg
Németország

Szerviz:
+49 761 8971 2170
service.elektronik@de.trumpf.com

Értékesítés:
+49 761 89710
Info.Elektronik@de.trumpf.com

Japán

TRUMPF Huettinger K.K.

2-6-22 Kurigi Asaou-ku
215-0033 Kawasaki City
Japán Szerviz:
Service-Japan.Electronic@trumpf.com  
+81 044 281 3007 Értékesítés:
Info-Japan.Electronic@trumpf.com 
+81 045 470 3761

Korea

TRUMPF Korea Co., Ltd.

7th Fl., TRUTEC Building, 12, Worldcupbuk-ro 56-gil Mapo-gu
03924 Szöul
Koreai Köztársaság  Szerviz:
+82 2 6096 2612
Service@kr.trumpf.com  

Értékesítés:
+82 2 6096 2560
seungyong.jung@trumpf.com

Lengyelország

TRUMPF Huettinger Sp. z o. o.

Marecka 47
05-220 Zielonka
Lengyelország Szerviz:
+48 662 24 90 00
Service.Electronic@pl.trumpf.com

Tajvan

TRUMPF Taiwan Industries Co., Ltd.

No. 28, Huaya 1st Rd., Gueishan Dist.
33383 TaoYuan City
Tajvan

Szerviz:
+886 3 270 8066
Joanna.wu@trumpf.com  

Értékesítés:
Libra Technology Corporation
+886 3 666 1106
sales@libra-tech.com.tw
www.libra-tech.com.tw

USA

TRUMPF Huettinger, Inc.

4000 Burton Dr.
95054 Santa Clara
USA

Szerviz:
+1 408 454 1180
Service.Electronic@us.trumpf.com

TRUMPF Service Hotline Farmington
+1 877 357 5582

Értékesítés:
+1 408 454 1180
Service.Electronic@us.trumpf.com

Szerviz & kapcsolat

Close

Country/region and language selection

Please take note of

You have selected Hungary. Based on your configuration, United States might be more suitable. Would you like to keep or change the selection?

Hungary
United States

Or, select a country or a region.