Voor de beschikbaarstelling en functionaliteit van deze website maken wij gebruik van cookies. Klik hier als wij ook cookies voor andere doeleinden mogen gebruiken. Informatie over het deactiveren van cookies en gegevensbescherming

Uw contactpersoon bij TRUMPF Hüttinger

Wereldwijd.

Uw contactpersoon

China

TRUMPF Hüttinger (Shanghai) Co., Ltd

No. 68, East Nanjing Road
215400 Taicang
China

 
No. 381, Huaihai Road (M)
25th Floor, Central Plaza
Shanghai, 200020


Service:
+86 400 820 6136
Service.Electronic@cn.trumpf.com

Verkoop:
+86 21 61719160
tcneinfo@cn.trumpf.com  

Duitsland

TRUMPF Hüttinger GmbH + Co. KG

Bötzinger Straße 80
79111 Freiburg
Duitsland

Service:
+49 761 8971 2170
service.elektronik@de.trumpf.com

Verkoop:
+49 761 89710
Info.Elektronik@de.trumpf.com

Japan

TRUMPF Huettinger K.K.

2-6-22 Kurigi Asaou-ku
215-0033 Kawasaki City
Japan Service:
Service-Japan.Electronic@trumpf.com  
+81 044 281 3007 Verkoop:
Info-Japan.Electronic@trumpf.com 
+81 045 470 3761

Korea

TRUMPF Korea Co., Ltd.

7th Fl., TRUTEC Building, 12, Worldcupbuk-ro 56-gil Mapo-gu
03924 Seoul
Republiek Korea  Service:
+82 2 6096 2612
Service@kr.trumpf.com  

Verkoop:
+82 2 6096 2560
seungyong.jung@trumpf.com

Polen

TRUMPF Huettinger Sp. z o. o.

Marecka 47
05-220 Zielonka
Polen Service:
+48 662 24 90 00
Service.Electronic@pl.trumpf.com

Taiwan

TRUMPF Taiwan Industries Co., Ltd.

No. 28, Huaya 1st Rd., Gueishan Dist.
33383 TaoYuan City
Taiwan

Service:
+886 3 270 8066
Joanna.wu@trumpf.com  

Verkoop:
Libra Technology Corporation
+886 3 666 1106
sales@libra-tech.com.tw
www.libra-tech.com.tw

VS

TRUMPF Huettinger, Inc.

4000 Burton Dr.
95054 Santa Clara
VS

Service:
+1 408 454 1180
Service.Electronic@us.trumpf.com

TRUMPF Service Hotline Farmington
+1 877 357 5582

Verkoop:
+1 408 454 1180
Service.Electronic@us.trumpf.com

Service & contact

Close

Country/region and language selection

Please take note of

You have selected Netherlands. Based on your configuration, United States might be more suitable. Would you like to keep or change the selection?

Netherlands
United States

Or, select a country or a region.