Land-/regio- en taalkeuze
Single- & multi-modus VCSEL

Multi-mode VCSEL

940 nm multi-mode VCSEL

Single- & multi-modus VCSEL

Multi-mode VCSEL

VCSEL-arrays met willekeurig puntpatroon bij 940 nm

VCSEL with integrated Backside Optics
VCSEL with integrated Backside Optics
Single- & multi-modus VCSEL

Multi-mode VCSEL

ViBO (VCSEL with integrated Backside Optics)

Multi-mode VCSEL polarisatieregeling
Multi-mode VCSEL polarisatieregeling
Single- & multi-modus VCSEL

Multi-mode VCSEL

Lineaire polarisatie verbetert de belichtingskwaliteit en de resolutie in veeleisende 3D-belichtingstoepassingen

Multi-mode VCSEL

De multi-mode VCSEL's zijn infrarood-lichtbronnen voor mobiele consumer-toepassingen. Dankzij de compacte afmetingen kunnen de laserdioden worden ingezet in geïntegreerde sensoren. Op grond van de vermogensklasse en de afstraalkarakteristiek zijn deze laserdioden perfect geschikt voor time-of-flight-afstandssensoren.

Lichtemissie uit één of meerdere mesa's

Parallel aangedreven mesa's zorgen voor redundantie en verhogen de bedrijfsveiligheid.

940 nm laseremissie

Licht bij 940 nm kan door het menselijk oog niet worden waargenomen.

Korte stijg-/daaltijd

Profiteer van een zeer snelle pulswerking dankzij korte stijg- en daaltijden.

Bijzonder hoge betrouwbaarheid

Bijna twee miljard VCSEL’s in gebruik zonder enige uitval.

Multi-mode VCSEL polarisatieregeling
Polarisatieregeling

Multi-mode VCSEL met stabiele, geavanceerde lineaire polarisatie verbeteren de belichtingskwaliteit en de resolutie in veeleisende 3D-belichtingstoepassingen, bijvoorbeeld in OLED-schermen.
Het oppervlakrooster maakt de stabiele polarisatie mogelijk en wordt direct in de GaAs geëtst. Door het geoptimaliseerde roosterontwerp bereiken de gepolariseerde VCSEL's een vrijwel volledige vermogensefficiëntie in vergelijking met niet-gepolariseerde VCSEL's. TRUMPF heeft de gepatenteerde technologie van VCSEL met stabiele polarisatie ontwikkeld voor toepassingen met groot volume.

Afstandssensorsysteem

De compacte 940 nm laserdiode is uitermate geschikt voor ranging-toepassingen, zoals proximity- of laser-focussing in smartphones.

LiDAR

VCSEL-arrays zijn uiterst geschikt voor LiDAR-toepassingen. Zeer korte stijg- en daaltijden van de optische pulsen maken ultrakorte pulsen met hoge piekvermogens mogelijk. De regeling van de verschillende segmenten op de VCSEL-arrays kan de systeemprestaties aanzienlijk verbeteren.

Gestructureerd licht

Gestructureerde lichttoepassingen kunnen zeer goed worden geregeld met VCSEL-arrays als lichtbron. De verwerking op waferniveau met ultramoderne halfgeleiderbewerkingsinstallaties maakt de kleinste afstanden en een individuele opstelling van de emitters mogelijk.

Illuminatie

Multi-mode VCSEL-arrays zijn perfecte lichtbronnen voor IR-verlichting. De smalle spectrale breedte en de uitstekende prestaties over een temperatuurbereik zorgen voor zeer goede systeemprestaties.

OLED Display Smartphone

OLED-schermen

VCSEL's met een stabiele en lineaire polarisatie verbeteren de belichtingskwaliteit en de resolutie in veeleisende 3D-belichtingstoepassingen, bijvoorbeeld in OLED-schermen.

Laserparameters          
Lasersoort Multi Mode Multi Mode Multi Mode Multi Mode Multi Mode
Typische golflengte 940 nm 850 / 940 nm 940 nm 940 nm 940 nm
Laser Power (bij 25 mA en ruimtetemperatuur) - - 1,8 W 9 W -
Uitgangsvermogen (min.) - - 2 mW - 8 mW
Uitgangsvermogen (max.) - - 2,25 mW - 17 mW
Aantal emitters - - 1121 Stuks - 4 Stuks
Stijgingsefficiëntie (bij ruimtetemperatuur) - - 1 W/A - -
Laser beschermingsgraad 3B 3B 3B 3B 3B
Optisch systeem          
Optisch element - - - Monolitisch geïntegreerde micro-optische elementen -
Stroom          
Elektrische spanning (bij 25 mA en ruimtetemperatuur) - - 2,5 V - 25 V
Drempelstroom (bij ruimtetemperatuur) - - 200 mA - 3,5 mA
Afmeting          
Afmetingen breedte - - 784 μm 1241 μm 150 μm
Afmetingen hoogte - - 704 μm 938 μm 150 μm
Afmetingen diepte - - 100 μm 190 μm 150 μm

940 nm multi-mode VCSEL

Minimulti-mode VCSEL-array met vier emitters voor time-of-flight-toepassingen.

VCSEL-array met willekeurig puntpatroon bij 940 nm

VCSEL-array voor gestructureerde lichtsystemen. Emitterontwerp met willekeurige verstrooiing voor geavanceerde toepassingen met gestructureerd licht.

Multi-mode VCSEL polarisatieregeling

940 nm multi-mode VCSEL met polarisatieregeling

De polarisatiestabiele 940 nm multi-mode VCSEL beschikt over twee emissiezones die een optisch vermogen van 8 mW genereren. De stabiele en lineaire polarisatie verbetert de belichtingskwaliteit en de resolutie van 3D-belichtingstoepassingen.

Productfoto ViBO vooraanzicht

ViBO

ViBO staat voor VCSEL met integrated Backside Optics. Dit is een geavanceerde, kostenefficiënte en eenvoudig te integreren VCSEL-arraytechnologie met monolithisch geïntegreerde micro-optische elementen. Het platform biedt een voetafdruk die 5 keer kleiner is dan andere verpakte VCSEL-oplossingen. Bovendien maken de geïntegreerde optieken een inherent oogveilig systeem mogelijk gedurende de gehele levenscyclus van het product. ViBO-oplossingen zijn met name interessant voor 3D-sensortoepassingen in de consumentenelektronica, automobielsector en andere industriële sectoren.

Großer 850 nm oder 940 nm Multi-Mode-VCSEL

Grote multi-mode VCSEL's van 850 nm of 940 nm

De VCSEL is als 850 nm of 940 nm multi-mode VCSEL verkrijgbaar. Hij is geschikt voor belichtingstoepassingen voor volledige oppervlakken, aangezien het laserlicht wordt verstrooid. Het uitgangsvermogen bedraagt 4 - 8 W, afhankelijk van de bedrijfsmodus.

Kleine multi-mode VCSEL's van 940 nm

De kleine 940 nm multi-mode VCSEL is geschikt voor belichtingstoepassingen voor volledige oppervlakken, aangezien het laserlicht wordt verstrooid. Het uitgangsvermogen bedraagt 1 - 2 W, afhankelijk van de bedrijfsmodus.

Afhankelijk van het land kunnen het productaanbod en deze gegevens afwijken. Wijzigingen in techniek, uitvoering, prijs en aanbod van accessoires voorbehouden. Neem contact op met uw contactpersoon ter plaatse om te vragen of het product in uw land verkrijgbaar is.

Deze onderwerpen vindt u misschien ook interessant

Contact
Verkoopafdeling Photonic Components
E-mail
Downloads
Service & contact