Udostępniając tę stronę internetową, używamy plików cookie w celu zapewnienia jej funkcjonalności. Jeżeli chcą Państwo zezwolić na używanie przez nas plików cookie również do innych celów, należy kliknąć tutaj. Informacje dotyczące wyłączenia plików cookie i ochrony danych osobowych

Państwa kontakt w TRUMPF Hüttinger

Globalnie.

Państwa kontakt

Chiny

TRUMPF Hüttinger (Shanghai) Co., Ltd

East Nanjing Road 68
215400 Taicang
Chiny

 
No. 381, Huaihai Road (M)
25th Floor, Central Plaza
Shanghai, 200020


Serwis:
+86 400 820 6136
Service.Electronic@cn.trumpf.com

Dystrybucja:
+86 21 61719160
tcneinfo@cn.trumpf.com  

Niemcy

TRUMPF Hüttinger GmbH + Co. KG

Bötzinger Straße 80
79111 Freiburg
Niemcy

Serwis:
+49 761 8971 2170
service.elektronik@de.trumpf.com

Dystrybucja:
+49 761 89710
Info.Elektronik@de.trumpf.com

Japonia

TRUMPF Huettinger K.K.

2-6-22 Kurigi Asaou-ku
215-0033 Kawasaki City
Japonia Serwis:
Service-Japan.Electronic@trumpf.com  
+81 044 281 3007 Dystrybucja:
Info-Japan.Electronic@trumpf.com 
+81 045 470 3761

Korea

TRUMPF Korea Co., Ltd.

7th Fl., TRUTEC Building, 12, Worldcupbuk-ro 56-gil Mapo-gu
03924 Seoul
Republika Korei  Serwis:
+82 2 6096 2612
Service@kr.trumpf.com  

Dystrybucja:
+82 2 6096 2560
seungyong.jung@trumpf.com

Polska

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.

Marecka 47
05-220 Zielonka
Polska Serwis:
+48 662 24 90 00
Service.Electronic@pl.trumpf.com

Tajwan

TRUMPF Taiwan Industries Co., Ltd.

No. 28, Huaya 1st Rd., Gueishan Dist.
33383 TaoYuan City
Tajwan

Serwis:
+886 3 270 8066
Joanna.wu@trumpf.com  

Dystrybucja:
Libra Technology Corporation
+886 3 666 1106
sales@libra-tech.com.tw
www.libra-tech.com.tw

USA

TRUMPF Huettinger, Inc.

4000 Burton Dr.
95054 Santa Clara
USA

Serwis:
+1 408 454 1180
Service.Electronic@us.trumpf.com

Infolinia serwisu technicznego TRUMPF Farmington
+1 877 357 5582

Dystrybucja:
+1 408 454 1180
Service.Electronic@us.trumpf.com

Serwis i kontakt

Close

Country/region and language selection

Please take note of

You have selected Poland. Based on your configuration, United States might be more suitable. Would you like to keep or change the selection?

Poland
United States

Or, select a country or a region.