Wybór kraju/regionu i języka
Zintegrowane rozwiązania VCSEL

Przemysłowe rozwiązania VCSEL (pakiety TO)

VCSEL z kontrolą polaryzacji w hermetycznie zamkniętej obudowie TO

Zintegrowane rozwiązania VCSEL

Przemysłowe rozwiązania VCSEL (pakiety TO)

Obudowa TO z wbudowaną kontrolą temperatury (TEC, termistor)

VCSEL Single Mode w hermetycznie uszczelnionej obudowie TO pozwala na łatwe stosowanie diody laserowej i nadaje się do obsługi w wymagających warunkach otoczenia. Ponadto możliwe jest wykonanie testu obciążeniowego, a zintegrowana dioda Zenera redukuje wyładowania elektrostatyczne komponentu laserowego (ESD). Dostępne są różne długości fal od 760 nm do 940 nm.

VCSEL Single Mode z kontrolą polaryzacji

Platforma VCSEL Single Mode została zaprojektowana z myślą o wyjątkowo niskim zużyciu prądu i wysokiej mocy wyjściowej. Blokada polaryzacji umożliwia kontrolę polaryzacji bez pogorszenia sprawności energetycznej.

Hermetycznie zamknięty pakiet VCSEL

Pakiet TO VCSEL hermetycznie zamyka układy elektroniczne wewnątrz obudowy. Nie dochodzi do uszkodzeń nawet w trudnych warunkach środowiskowych.

Temperatura kontrolowana przez TEC i termistor

Pakiet TO ze zintegrowanym TEC jest przeznaczony do zastosowań wymagających dużego okna temperaturowego lub stabilizacji spektralnej diody laserowej. Temperaturę lasera można precyzyjnie kontrolować.

Dostępne są różne długości fal

Dostępne są warianty produktów o długości fali od 760 nm do 940 nm, które można dostosować do wymagań danego zastosowania.

Enkoder przemysłowy do bardzo precyzyjnego pozycjonowania

VCSEL Single Mode doskonale nadaje się do stosowania w koderach optycznych, ponieważ ma gaussowski profil wiązki i dużą długość koherencji. Ponadto hermetycznie zamknięta obudowa TO doskonale nadaje się do stosowania w środowisku przemysłowym.

Przemysłowe czujniki prędkości i odległości

Obudowy TO są wytrzymałe i nadają się do stosowania w środowiskach przemysłowych. Są one stosowane jako czujniki prędkości i odległości dla różnych materiałów, w tym materiałów wrażliwych, takich jak tkaniny.

Czujniki tlenu (TDLAS)

VCSEL Single Mode w obudowach TO z TEC są idealne do zastosowań TDLAS (Tunable Diode Absorption Spectroscopy).

Warianty produktu na zamówienie z następującymi cechami:

Regulacja temperatury

Obudowy TO są dostępne w wersjach bez kontroli temperatury i z kontrolą temperatury (obudowa TO z TEC i termistorem).

Różne długości fal

Dostępne są różne konfiguracje długości fal: 740 nm, 760 nm lub 850 nm.

Fotodiody zintegrowane, stabilne pod względem polaryzacji

Dostępne są VCSEL Single Mode o stabilnej polaryzacji z monolitycznie zintegrowanymi fotodiodami.

W zależności od kraju możliwe są odstępstwa od podanego asortymentu i tych informacji. Zastrzega się możliwość zmian w technologii, wyposażeniu, cenie lub ofercie akcesoriów. Proszę skontaktować się z lokalną osobą kontaktową, aby ustalić, czy produkt jest dostępny w Państwa kraju.

Te tematy również mogą Państwa zainteresować

Kontakt
Dystrybucja Photonic Components
E-mail
Serwis i kontakt