Pri poskytovaní tejto stránky a pre jej funkčnosť používame súbory cookie. Ak smieme používať súbory cookie aj na ďalšie účely, kliknite prosím sem. Informácie o deaktivovaní súborov cookie a o ochrane údajov

Váš kontakt vo firme TRUMPF Hüttinger

Celosvetovo.

Váš kontakt

Čína

TRUMPF Hüttinger (Shanghai) Co., Ltd

No. 68, East Nanjing Road
215400 Taicang
Čína

 
No. 381, Huaihai Road (M)
25th Floor, Central Plaza
Shanghai, 200020


Servis:
+86 400 820 6136
Service.Electronic@cn.trumpf.com

Predaj:
+86 21 61719160
tcneinfo@cn.trumpf.com  

Nemecko

TRUMPF Hüttinger GmbH + Co. KG

Bötzinger Str. 80
79111 Freiburg
Nemecko

Servis:
+49 761 8971 2170
service.elektronik@de.trumpf.com

Predaj:
+49 761 89710
Info.Elektronik@de.trumpf.com

Japonsko

TRUMPF Huettinger K.K.

2-6-22 Kurigi Asaou-ku
215-0033 Kawasaki City
Japonsko Servis:
Service-Japan.Electronic@trumpf.com  
+81 044 281 3007 Predaj:
Info-Japan.Electronic@trumpf.com 
+81 045 470 3761

Kórea

TRUMPF Korea Co., Ltd.

7th Fl., TRUTEC Building, 12, Worldcupbuk-ro 56-gil Mapo-gu
03924 Seoul
Kórejská republika  Servis:
+82 2 6096 2612
Service@kr.trumpf.com  

Predaj:
+82 2 6096 2560
seungyong.jung@trumpf.com

Poľsko

TRUMPF Huettinger Sp. z o. o.

Marecka 47
05-220 Zielonka
Poľsko Servis:
+48 662 24 90 00
Service.Electronic@pl.trumpf.com

Taiwan

TRUMPF Taiwan Industries Co., Ltd.

No. 28, Huaya 1st Rd., Gueishan Dist.
33383 TaoYuan City
Taiwan

Servis:
+886 3 270 8066
Joanna.wu@trumpf.com  

Predaj:
Libra Technology Corporation
+886 3 666 1106
sales@libra-tech.com.tw
www.libra-tech.com.tw

USA

TRUMPF Huettinger, Inc.

4000 Burton Dr.
95054 Santa Clara
USA

Servis:
+1 408 454 1180
Service.Electronic@us.trumpf.com

TRUMPF Service Hotline Farmington
+1 877 357 5582

Predaj:
+1 408 454 1180
Service.Electronic@us.trumpf.com

Servis & Kontakt

Close

Country/region and language selection

Please take note of

You have selected Slovakia. Based on your configuration, United States might be more suitable. Would you like to keep or change the selection?

Slovakia
United States

Or, select a country or a region.