Bu Web sitesini sunmak ve sitenin işlevselliğini sağlamak için çerezlerden yararlanıyoruz. Çerezleri başka amaçlar için kullanmamıza izin vermek istiyorsanız, lütfen burayı tıklayın. Çerezlerin devre dışı bırakılması ve gizliliğe ilişkin bilgiler

TRUMPF Hüttinger ile iletişiminiz

Dünya genelinde.

Yetkili kişi

Çin

TRUMPF Hüttinger (Shanghai) Co., Ltd

No. 68, East Nanjing Road
215400 Taicang
Çin

 
No. 381, Huaihai Road (M)
25th Floor, Central Plaza
Şangay, 200020


Servis:
+86 400 820 6136
Service.Electronic@cn.trumpf.com

Satış:
+86 21 61719160
tcneinfo@cn.trumpf.com  

Almanya

TRUMPF Hüttinger GmbH + Co. KG

Bötzinger Straße 80
79111 Freiburg
Almanya

Servis:
+49 761 8971 2170
service.elektronik@de.trumpf.com

Satış:
+49 761 89710
Info.Elektronik@de.trumpf.com

Japonya

TRUMPF Huettinger K.K.

2-6-22 Kurigi Asaou-ku
215-0033 Kawasaki City
Japonya Servis:
Service-Japan.Electronic@trumpf.com  
+81 044 281 3007 Satış:
Info-Japan.Electronic@trumpf.com 
+81 045 470 3761

Kore

TRUMPF Korea Co., Ltd.

7th Fl., TRUTEC Building, 12, Worldcupbuk-ro 56-gil Mapo-gu
03924 Seul
Kore Cumhuriyeti  Servis:
+82 2 6096 2612
Service@kr.trumpf.com  

Satış:
+82 2 6096 2560
seungyong.jung@trumpf.com

Polonya

TRUMPF Huettinger Sp. z o. o.

Marecka 47
05-220 Zielonka
Polonya Servis:
+48 662 24 90 00
Service.Electronic@pl.trumpf.com

Tayvan

TRUMPF Taiwan Industries Co., Ltd.

No. 28, Huaya 1st Rd., Gueishan Dist.
33383 TaoYuan City
Tayvan

Servis:
+886 3 270 8066
Joanna.wu@trumpf.com  

Satış:
Libra Technology Corporation
+886 3 666 1106
sales@libra-tech.com.tw
www.libra-tech.com.tw

ABD

TRUMPF Huettinger, Inc.

4000 Burton Dr.
95054 Santa Clara
ABD

Servis:
+1 408 454 1180
Service.Electronic@us.trumpf.com

TRUMPF Teknik Servis Yardım Hattı Farmington
+1 877 357 5582

Satış:
+1 408 454 1180
Service.Electronic@us.trumpf.com

Servis ve iletişim

Close

Country/region and language selection

Please take note of

You have selected Turkey. Based on your configuration, United States might be more suitable. Would you like to keep or change the selection?

Turkey
United States

Or, select a country or a region.