Bu Web sitesini sunmak ve sitenin işlevselliğini sağlamak için çerezlerden yararlanıyoruz. Çerezleri başka amaçlar için kullanmamıza izin vermek istiyorsanız, lütfen burayı tıklayın. Çerezlerin devre dışı bırakılması ve gizliliğe ilişkin bilgiler
Çip
Çip
Single- & Multi-Mode (Tek ve çok modlu) VCSEL

850 nm Tek Modlu VCSEL

İleri Tek Mod Teknolojisi

TO46 gövde
TO46 gövde
Single- & Multi-Mode (Tek ve çok modlu) VCSEL

850 nm Tek Modlu VCSEL

İleri Tek Mod Teknolojisi

Tek Modlu VCSEL 850 mm TEC'li TO46, TRUMPF Fotonik Bileşenleri
Tek Modlu VCSEL 850 mm TEC'li TO46, TRUMPF Fotonik Bileşenleri
Single- & Multi-Mode (Tek ve çok modlu) VCSEL

850 nm Tek Modlu VCSEL

İleri Tek Mod Teknolojisi

-/-

850 nm Tek Modlu VCSEL

Geliştirilmiş optik özellikleri sayesinde 850 nm tek modlu VCSEL'ler, zorlu sensör uygulamaları için mükemmel bir seçim. Yüksek düzey boylamasına ve enlemesine modlar, inovatif çip tasarımı sayesinde bastırılır, aynı zamanda polarizasyon lineer bir şekilde stabil kalır.

Gauss ışını şeklinde ışın profili

Mutlak simetriye sahip ve Gauss ışını şeklindeki ışın profili, uygulamanızın optik tasarımını önemli ölçüde kolaylaştırıyor.

Düşük ışın ıraksama

20° (1/e2) alanındaki, yeniden üretilebilir ıraksama açısı, ışın yönlendirmeyi kolaylaştırıyor.

Düşük spektral genişliği

Tipik olarak 100 MHz'lik bir spektral genişliğine sahip olan lazer çizgisi, lazeri spektroskopik uygulamalar için son derece uygun kılıyor.

Düşük enerji tüketimi

Az milivatlık düşük enerji tüketimi sayesinde lazer, mobil uygulamalarda batarya işletimiyle kullanılabiliyor.

Işın profili

Tek modlu VCSEL'lerin uzak alandaki yoğunluk dağılımı mükemmel bir Gauss ışını şekline sahiptir.

LIVT karakteristik eğrisi

Büyük bir sıcaklık aralığı boyunca lineer bir performans ve düşük eşik akımları uygun işletim noktasının belirlenmesini kolaylaştırır.

Spektrum özelliği

Yüksek düzen modları belirgin bir şekilde bastırılmış olup spektrum son derece dar bantlı özelliktedir

Yüksek hassasiyette konumlandırma için optik enkoder

Gauss ışını şeklindeki ışın profilleri, düşük enerji tüketimleri, uzun bağdaşım boyları ve mükemmel güvenilirlik özellikleriyle tek modlu VCSEL'ler, optik enkoderlerde kullanım için son derece uygun.

FTIR (Fourier Dönüşümlü Kızılötesi Spektroskopisi) Grafiği, TRUMPF Fotonik Bileşenleri

FTIR (Fourier Dönüşümlü Kızılötesi Spektroskopisi)

Emisyon dalga boyunun (0.06 nm/K) düşük sıcaklık bağımlılığı ve 100 MHz'lik tipik dar bant spektral emisyonu sayesinde sıcaklığı stabilize edilmiş tek modlu VCSEL'ler, FTIR spektrometresi için dalga boyu referansı olarak son derece uygundur.

-/-

Çip

Bu lazer diyodunu, yüksek hacimli uygulamalarda ve yüksek derecede entegre sensör sistemlerinde çip olarak kullanılmak üzere sunuyoruz. Lazer diyodları şerit üzerinde çip olarak teslim ediliyor. Söz konusu teslimat şekli, lazer diyodlarının işlenebilmesi için Pick&Place ya da kalıp bağlama prosesini gerekli kılar.

TO46 gövde

VCSEL'lerin hermetik sızdırmaz TO46 gövde içinde bulunuyor olmaları, lazer diyodlarının zorlu çevre koşullarında da kolayca kullanılabilmesini sağlar. Ayrıca bir Burn-In testi mümkün kılınır ve entegre zener diyot, ESD hassaslığının azalmasını sağlar.

TEC'li TO46

Geniş sıcaklık aralıklarına ihtiyaç duyulan ya da lazer diyodlarının spektral stabilizasyonunu gerektiren uygulamalar için entegre TEC'li paket son derece uygundur. Peltier bileşeni sayesinde NTC direnci üzerinden lazer sıcaklığı hassas bir şekilde kumanda edilebilir, gövdenin hermetik olma özelliği VCSEL'de yoğuşma oluşumunu engeller.

Ülkeye göre bu ürün yelpazesinde ve bu bilgilerde farklılıklar mevcut olabilir. Teknik, donanım, fiyat ve aksesuar seçeneklerinde değişiklik yapma hakkı saklıdır. Ürünün ülkenizde mevcut olup olmadığını öğrenmek için lütfen irtibat yetkiliniz ile yerinde görüşün.

Dipnotlar
  • İstek üzerine ilave optik konfigürasyonlar sağlanabilir.
İletişim
Fotonik Bileşenler Satış
E-posta
Downloads
Servis ve iletişim

Close

Country/region and language selection

Please take note of

You have selected Turkey. Based on your configuration, United States might be more suitable. Would you like to keep or change the selection?

Turkey
United States

Or, select a country or a region.