Voor de beschikbaarstelling en functionaliteit van deze website maken wij gebruik van cookies. Klik hier als wij ook cookies voor andere doeleinden mogen gebruiken. Informatie over het deactiveren van cookies en gegevensbescherming
Technologiebild Single- und Multi-Mode VCSEL Laser, TRUMPF Photonic Components

Single- en multi-mode VCSEL

Het TRUMPF VCSEL-portfolio kenmerkt zich door een universeel toepassingsgebied in de meest uiteenlopende sensortoepassingen. De producten worden bijvoorbeeld gebruikt als pulsbron voor time-of-flight-toepassingen, coherente lichtbron in optische encoders of als referentielaser in FTIR-spectrometers. Het innovatieve productdesign maakt een laag energieverbruik, een uitermate snelle pulswerking, een geoptimaliseerd straalprofiel, een actieve polarisatiecontrole, een zeer smalbandige, spectrale lichtemissie en een laag speckle-effect mogelijk. Verschillende packaging-opties vereenvoudigen daarnaast de productintegratie en maken extra features mogelijk.

850 nm single-mode VCSEL

850 nm single-mode VCSEL's zijn door het gauss-vormige straalprofiel, het lage energieverbruik en de uitstekende betrouwbaarheid perfect geschikt voor gebruik bij talrijke industriële sensortoepassingen

940 nm multi-mode VCSEL

De 940 nm multi-mode VCSEL is een infrarood-lichtbron voor mobiele consumer-toepassingen en kan dankzij de compacte afmetingen perfect worden ingezet in geïntegreerde sensoren.

Contact
Verkoopafdeling Photonic Components
E-mail
Service & contact

Close

Country/region and language selection

Please take note of

You have selected Netherlands. Based on your configuration, United States might be more suitable. Would you like to keep or change the selection?

Netherlands
United States

Or, select a country or a region.