You have selected Nederland. Based on your configuration, United States might be more appropriate. Do you want to keep or change the selection?

Single- en multi-mode VCSEL | TRUMPF
Technologiebild Single- und Multi-Mode VCSEL Laser, TRUMPF Photonic Components

Single- en multi-mode VCSEL

Het TRUMPF VCSEL-portfolio kenmerkt zich door een universeel toepassingsgebied in de meest uiteenlopende sensortoepassingen. De producten worden bijvoorbeeld gebruikt als pulsbron voor time-of-flight-toepassingen, coherente lichtbron in optische encoders of als referentielaser in FTIR-spectrometers. Het innovatieve productdesign maakt een laag energieverbruik, een uitermate snelle pulswerking, een geoptimaliseerd straalprofiel, een actieve polarisatiecontrole, een zeer smalbandige, spectrale lichtemissie en een laag speckle-effect mogelijk. Verschillende packaging-opties vereenvoudigen daarnaast de productintegratie en maken extra features mogelijk.

850 nm single-mode VCSEL

850 nm single-mode VCSEL's zijn door het gauss-vormige straalprofiel, het lage energieverbruik en de uitstekende betrouwbaarheid perfect geschikt voor gebruik bij talrijke industriële sensortoepassingen

940 nm multi-mode VCSEL

De 940 nm multi-mode VCSEL is een infrarood-lichtbron voor mobiele consumer-toepassingen en kan dankzij de compacte afmetingen perfect worden ingezet in geïntegreerde sensoren.

Contact
Vertrieb Photonic Components
E-mail
Service & contact