Voor de beschikbaarstelling en functionaliteit van deze website maken wij gebruik van cookies. Klik hier als wij ook cookies voor andere doeleinden mogen gebruiken. Informatie over het deactiveren van cookies en gegevensbescherming
Chip
Chip
Single- & multi-modus VCSEL

850 nm single-mode VCSEL

Advanced Single-Mode Technology

TO46
TO46
Single- & multi-modus VCSEL

850 nm single-mode VCSEL

Advanced Single-Mode Technology

Single-mode VCSEL 850 mm TO46 met TEC, TRUMPF Photonic Components
Single-mode VCSEL 850 mm TO46 met TEC, TRUMPF Photonic Components
Single- & multi-modus VCSEL

850 nm single-mode VCSEL

Advanced Single-Mode Technology

-/-

850 nm single-mode VCSEL

850 nm single-mode VCSEL's zijn door de verbeterde optische eigenschappen de perfecte keuze voor veeleisende sensortoepassingen. Longitudinale en transversale modi van hogere orde worden door het innovatieve chipontwerp onderdrukt, en tegelijkertijd is de polarisatie lineair stabiel.

Gauss-vormig straalprofiel

Het volledig symmetrische, gauss-vormige straalprofiel vereenvoudigt het optische design van uw toepassing aanzienlijk.

Lage straaldivergentie

Een reproduceerbare divergentiehoek binnen 20° (1/e2) vereenvoudigt de straalgeleiding.

Lage spectrale breedte

De laserlijn met een spectrale breedte van typisch 100 MHz maakt deze laser uitermate geschikt voor spectroscopische toepassingen.

Laag energieverbruik

Een laag energieverbruik van een paar milliwatt maakt het gebruik met accu in mobiele toepassingen mogelijk.

Straalprofiel

In het verre veld is de verdeling van de intensiteit van de single-mode VCSEL perfect gauss-vormig

Karakteristieke LIVT-curve

Lage drempelstromen en een lineaire performance over een groot temperatuurbereik vereenvoudigen het definiëren van een geschikt bedrijfspunt

Spectrum

Modi van hogere orde worden sterk onderdrukt. Het spectrum is zeer smalbandig

Optische encoder voor uiterst precieze positionering

Single-mode VCSEL's zijn door het gauss-vormige straalprofiel, het lage energieverbruik, de lange coherentielengte en de uitstekende betrouwbaarheid perfect geschikt voor gebruik in optische encoders.

Afbeelding FTIR (Fourier-transform infrared spectroscopy), TRUMPF Photonic Components

FTIR (Fourier-transform infrared spectroscopy)

Door de lage temperatuurafhankelijkheid van de emissiegolflengte (0,06 nm/K) en de spectrale smalbandemissie van typisch 100 MHz zijn de temperatuurgestabiliseerde single-mode VCSEL's uiterst geschikt als golflengte-referentie voor FTIR-spectrometers.

-/-

Chip

Voor toepassingen met een hoog volume en geïntegreerde sensoren bieden wij deze laserdiode als chip aan. Hierbij worden de laserdioden als chips op een tape geleverd. Dit leveringsformaat vereist een Pick&Place of een Die-Bonding-proces voor de verwerking van de laserdioden.

TO46

VCSEL's in een hermetisch afgesloten TO46-behuizing maken een eenvoudige hantering van de laserdiode mogelijk en zijn geschikt voor gebruik in veeleisende omgevingen. Daarnaast is er een Burn-In-test mogelijk. Een geïntegreerde zenerdiode vermindert de ESD-sensitiviteit.

TO46 met TEC

Voor toepassingen waarbij een groot temperatuurvenster of een spectrale stabilisering van de laserdiode nodig is, is een package met geïntegreerde TEC geschikt. Het peltierelement maakt het mogelijk om de lasertemperatuur precies te regelen aan de hand van de NTC-weerstand. Doordat de behuizing hermetisch is afgesloten, is condensatie op de VCSEL uitgesloten.

Afhankelijk van het land kunnen het productaanbod en deze gegevens afwijken. Wijzigingen in techniek, uitvoering, prijs en aanbod van accessoires voorbehouden. Neem contact op met uw contactpersoon ter plaatse om te vragen of het product in uw land verkrijgbaar is.

Voetnoten
  • Andere optiekconfiguraties op aanvraag mogelijk.
Contact
Verkoopafdeling Photonic Components
E-mail
Downloads
Service & contact

Close

Country/region and language selection

Please take note of

You have selected Netherlands. Based on your configuration, United States might be more suitable. Would you like to keep or change the selection?

Netherlands
United States

Or, select a country or a region.