You have selected Slovensko. Based on your configuration, United States might be more appropriate. Do you want to keep or change the selection?

Jednorežimový a viacrežimový VCSEL | TRUMPF
Technologiebild Single- und Multi-Mode VCSEL Laser, TRUMPF Photonic Components

Jednorežimový a viacrežimový VCSEL

Portfólio TRUMPF VCSEL (Single-Mode a Multi-Mode) sa vyznačuje univerzálnymi možnosťami použitia v rôznych aplikáciách senzoriky. Tieto produkty sa používajú napríklad ako zdroje pulzov pre aplikácie Time-of-Flight, koherentné zdroje lúča v optických kódovačoch alebo ako referenčné lasery v spektrometroch FTIR. Vďaka inovatívnej konštrukcii produktu je možná minimálna spotreba energie, veľmi rýchla impulzná prevádzka, optimalizovaný profil lúča, aktívna kontrola polarizácie, extrémne úzkopásmová, spektrálna emisia svetla ako aj minimálny efekt speckle. Rozličné možnosti verzií okrem toho uľahčujú integráciu produktu a vytvárajú ďalšie možnosti.

850 nm jednorežimový VCSEL

850 nm jednorežimové VCSEL sú vďaka svojmu Gaussovému profilu lúča, vďaka svojmu nízkemu príkonu ako aj vynikajúcej spoľahlivosti perfektné pri nasadení v početných priemyselných senzorových aplikáciách

940nm viacrežimový VCSEL

940nm viacrežimový VCSEL je infračervený zdroj lúča pre mobilné spotrebiteľské aplikácie a vďaka svojim kompaktným rozmerom je možné ich použiť v špičkovo integrovaných senzoroch.

Kontakt
Vertrieb Photonic Components
E-mail
Servis & Kontakt